Lebuinuskerk vier dagen in het teken van De Smaak van Deventer

Leestijd: < 1 minuut

De Lebuinuskerk verandert van donderdag 5 tot en met zondag 8 november opnieuw in een culinair evenemententerrein. Tijdens de twaalfde editie van De Smaak van Deventer presenteren twaalf horecazaken uit de regio hun gerechten aan bezoekers. Ook is er muziek en een optreden van Timothy, bekend van het televisieprogramma B&B Vol Liefde.

Het evenement brengt gastronomie en ontmoeting samen. Bezoekers kunnen verschillende gerechten proeven, genieten van bijpassende wijnen en luisteren naar muziek van dj’s.

Een van de gasten dit jaar is Timothy, die in B&B Vol Liefde de liefde vond bij Deventenaar Michael. Die laatste heeft zelf ook een band met het evenement: hij was er eerder regelmatig als bezoeker en restaurateur.

Timothy verzorgt op donderdag 5 november een optreden tijdens de Business Night, de openingsavond voor ondernemers en zakelijke relaties uit de regio.

Na de zakelijke openingsavond is het evenement van vrijdag 6 tot en met zondag 8 november gratis toegankelijk. Dat is mogelijk dankzij de opbrengsten van de Business Night en de financiële steun van sponsoren uit het Deventer bedrijfsleven.

Bezoekers betalen alleen voor hun eten en drinken. Nieuw dit jaar is dat er niet meer met munten wordt gewerkt. Bij iedere bar en restaurateur kunnen bezoekers rechtstreeks met pin betalen.

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Ook Interessant:

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer