Kinderboerderij Wijhe actief voor het milieu

Leestijd: < 1 minuut


Bij de kinderboerderij Wijhe kan vanaf heden iedereen kleine elektrische apparaten(e-waste) inleveren. De kinderboerderij werkt bij deze actie nauw samen met WECYCLE, de organisatie die het inzamelen van e-waste landelijk organiseert.
Een van de doelstellingen van de Kinderboerderij Wijhe is: het informeren van kinderen, hun ouders en grootouders over  hoe om te gaan met dieren en het milieu. Het sparen van het milieu door het inzamelen van afgedankte elektrische apparaten past dus prima .

Uit onderzoek blijkt dat er jaarlijks per persoon meer dan 2 kilo e-waste  in de vuilnisbak verdwijnt. Dat is 35 miljoen kilo in totaal. Daarmee belasten we het milieu terwijl er nog goed bruikbare materialen uit gehaald kunnen worden die weer hergebruikt kunnen  worden. Door inzamelpunten dicht bij huis kan hier veel aan  gedaan worden. Kinderboerderij Wijhe wil hier aan meewerken.

Wij hebben ons  ten doel gesteld om ca. 75  stuks kleine e-waste in te zamelen dit jaar. Als tegenprestatie ontvangen wij van Wecycle een bedrag van ca.250 euro dit jaar.
Met dit bedrag kan de kinderboerderij Wijhe naar eigen inzicht spullen aanschaffen die ten goede komen aan de kinderboerderij. Zo levert het niet alleen voor het milieu maar ook voor de kinderboerderij iets op.

Tijdens de openingstijden : woensdag , zaterdag en zondag van 14.00 -16.00 uur
kan iedereen het bij de kinderboerderij aan de Bereklauw in Wijhe afgeven.
Voor verdere informatie kan contact opgenomen worden met:
I. Pelgrim Mail: ibepelgrim@live.nl

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer