Genealogiezaterdag en Dialectcafé bij Historische Vereniging Wijhe

Leestijd: < 1 minuut

De Historische Vereniging Wijhe hervat deze maand de maandelijkse genealogiezaterdagen. Op zaterdag 12 september kunnen belangstellenden terecht met vragen over genealogie en het uitzoeken van hun familiegeschiedenis.

Vrijwilligers van de vereniging helpen bezoekers onder meer bij het opzetten van een stamboom en het zoeken naar informatie over voorouders. De genealogiezaterdag vindt plaats van 10.00 tot 16.00 uur aan de Langstraat 52 in Wijhe. De eerstvolgende genealogiezaterdag na september is op zaterdag 10 oktober. Aanmelden is niet verplicht, maar kan vooraf via historischeverenigingwijhe@gmail.com.

Ook het Dialectcafé van de Historische Vereniging Wijhe gaat weer van start. Op woensdag 16 september kunnen bezoekers van 10.00 tot 12.00 uur aan de Langstraat 52 terecht om onder het genot van koffie of thee en iets lekkers in het dialect met elkaar te praten.

Het Dialectcafé is bedoeld voor iedereen die graag dialect spreekt of ernaar luistert. Wie op 16 september niet kan, krijgt op woensdag 21 oktober een nieuwe gelegenheid om aan te schuiven.

Ook Interessant:

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer