Fietser ernstig gewond na ongeval op Raalterweg Deventer

Leestijd: 2 minuten

Een fietser is vrijdag ernstig gewond geraakt bij een ongeval op de kruising Raalterweg (N766) met de Wechelerweg, bij crematorium Steenbrugge.

Een auto kwam vanaf de Raalterweg en sloeg af richting de Wechelerweg. De bestuurder van deze auto zag een fietser, die op het fietspad langs de Raalterweg reed, over het hoofd. De fietser klapte hierdoor op de voorruit van de auto. Door de klap liep het slachtoffer ernstig letsel op.

Vanwege de ernst van het ongeval werd direct een traumahelikopter opgeroepen. De trauma-artsen uit de helikopter hebben vervolgens in de ambulance ondersteunend werk verricht. Vervolgens is het slachtoffer met spoed per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

De Wechelerweg werd tussen Diepenveen en de Raalterweg voor verder onderzoek enige tijd afgesloten. De bestuurder van de auto is door de politie meegenomen voor verhoor. Foto: Rogier van Dommelen / Rens Hulman Fotografie

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Ook Interessant:

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer