Ernstig ongeluk op N348: twee mensen overleden, één zwaargewond

Leestijd: 2 minuten

Afgelopen nacht zijn bij een ernstig ongeluk op de N348 tussen Deventer en Zutphen twee personen om het leven gekomen. Een derde persoon is zwaargewond geraakt. Door het ongeval was de weg in beide richtingen volledig afgesloten.

Rond 00.45 uur ging het mis. De auto raakte door een nog onbekende oorzaak van de weg. Het voertuig botste tegen meerdere bomen en kwam deels op de zijkant in de berm tot stilstand. Er werden vijf ambulances, vier brandweerwagens en een traumahelikopter naar de plaats van het ongeval gestuurd.

Bij aankomst bleken alle drie de inzittenden van de auto bekneld te zitten. De brandweer heeft twee van hen uit het wrak kunnen bevrijden. Het derde slachtoffer was al overleden en is er niet meer uitgehaald. De brandweer heeft schermen rond de auto geplaatst. De N348 was tussen Deventer en Zutphen volledig afgesloten.

De politie laat de afdeling Forensische Opsporing Verkeer (FOV) ter plaatse onderzoek doen. De identiteit van de slachtoffers is niet bekendgemaakt.

Hieronder een fotoreportage. De foto’s zijn gemaakt door Rens Hulman.

Brandweer probeert slachtoffers te bevrijden bij ernstig ongeval N348, foto: Rens Hulman
De auto belandde op de zijkant in de berm bij een ernstig ongeval N348, foto: Rens Hulman
Plaats van het ongeval werd afgeschermd door de brandweer, foto: Rens Hulman

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Ook Interessant:

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer