Discussie over invoering van de ‘gluurverhoging’.

Leestijd: < 1 minuut


Sallandse huurders gaan op maandag 27 mei ?s avonds vanaf 20:15 uur in het Annahuis, De Plas 8 in Raalte, met elkaar in discussie over de invoering van de inkomensafhankelijke huurverhoging of ?gluurverhoging?. Ook niet-leden zijn dan van harte welkom.
Weliswaar heeft SallandWonen dit jaar besloten af te zien van het doorvoeren van de inkomensafhankelijke huurverhoging maar dit geldt (nog) niet voor de komende jaren. Dit jaar verhoogt SallandWonen de huren voor alle huurders al met 4%. Huurders in de particuliere sector (zoals onder meer van ASR en Marpi) kunnen, afhankelijk van hun inkomen, wel al dit jaar te maken krijgen met een huurverhoging boven de 4%.

Tijdens het tweede deel (vanaf 20:30 uur) van de bijeenkomst zal Huurders-vereniging Salland  de werking van de gluurverhoging toelichten en de mogelijkheden van bezwaar presenteren. Tussen 19:30 en 20:15 uur wordt eerst het huishoudelijk gedeelte van de ledenvergadering van de huurdersvereniging afgewerkt. De zaal is voor leden open vanaf 19.00 uur.

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer