De Stokvisrijders starten weer met scootmobieltochten

Leestijd: < 1 minuut

De Stokvisrijders organiseren vanaf april maandelijks op zaterdag scootmobieltochten vanaf het Vogeleiland in Deventer. Tijdens deze tochten staat het genieten van de natuur centraal.

Leden van de vereniging trekken er al twintig jaar samen op uit om de omgeving op een ontspannen manier te beleven. Op 11 april wordt het seizoen feestelijk geopend, waarbij wethouder Lars Wijnhoud het startsein geeft door een lint door te knippen.

De hele vereniging bestaat uit vrijwilligers, waarvan de meeste het verkeer regelen tijdens de tochten. Voor het werk als verkeersregelaar is een jaarlijks certificaat verplicht. De examenperiode is in februari en maart, zodat de vrijwilligers in april de eerste tocht kunnen begeleiden.

Geïnteresseerden kunnen eenmalig een proefrit maken. Deelname aan een proefrit is alleen mogelijk na voorafgaande aanmelding. Volgens de vereniging zijn de tochten laagdrempelig en bieden ze een gezellige manier om er samen op uit te gaan.

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Ook Interessant:

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer