Buurtfeest met veiling voor het goede doel in Wijhe

Leestijd: < 1 minuut

Afgelopen zaterdag werd het jaarlijkse buurtfeest gehouden voor bewoners van het eerste deel van de Kievit in Wijhe. En hoe buren zich kunnen verbroederen bleek wel in een prachtig initiatief van de organisatoren van het buurtfeest waaronder Jan Plagman, deelnemer aan Alpe DhuZes afgelopen juni. Zij bedachten een heuse veiling voor het goede doel. Buurtbewoners brachten zelf kavels in waarop kon worden geveild. Zo kon men bieden op klussen gedaan door een installateur, schilder werkzaamheden, auto wassen, verzorgen van een nasi maaltijd, spelletjes, kaarten van het zwembad, ballorig. Ook kon men meegaan en bieden voor een rondleiding in het gemeentehuis en een bootcamp verzorgt in en om het bos Onder de Gelder. Bijzonder hoe buren creatief werden en allerlei dingen inbrachten. In totaal werd er met de veiling ? 651,- opgehaald, een prachtig bedrag! Dit bedrag werd door middel van een cheque van ieder EUR 217,= uitgereikt aan Paul Bakker en Henk Roetert Steenbruggen voor hun inzet voor de Stichting Mont Ventoux waar zij geld inzamelen voor het oncologisch centrum in Schalkhaar en de KWF. Beiden wisten overigens niets van deze veiling en werden compleet verrast werden door hun buren!

Ook kreeg Daniëlle Bakker een cheque van EUR 217,= overhandigd voor haar inzet voor de actie van Wijhe sport voor Tygo en Fauvè.

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

812FansLike
1,499VolgersVolg
2,074VolgersVolg
3,500AbonneesAbonneer
× App Salland1