Brand verwoest leegstaande boerderij en schuur in Raalte

Leestijd: < 1 minuut

RAALTE – Bij een vervallen boerderij aan het Reelaer in Raalte is woensdagmiddag brand uitgebroken. Zowel de woning als de naastgelegen schuur stonden in brand.

De panden waren al langere tijd in slechte staat en werden niet meer bewoond. De brandweer schaalde op naar middelbrand om voldoende personeel, materieel en bluswater ter plaatse te krijgen.

Opvallend is dat beide gebouwen afzonderlijk van elkaar in brand stonden. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. Het is onduidelijk of er werkzaamheden op het terrein plaatsvonden.

De brandweer heeft ervoor gekozen de gebouwen gecontroleerd te laten uitbranden. Later kwam een kraan ter plaatse om de constructie uit elkaar te trekken, zodat de brandhaarden beter geblust konden worden.

Ook Interessant:

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer