Bekerprogramma poulefase 3e-klasse en lager (15 sept)

In navolging op het competitieschema maakte de KNVB ook voor derdeklassers en lager de beker-indeling voor seizoen 2019/2020 bekend.

In onderstaande poules gaan alleen de groepswinnaars door naar de 1e (knock-out)ronde.

 

Groep 2

Poule 24: Lemele, Nieuwleusen, Wilsum en Zwolsche Boys.

Zaterdag 31 augustus
Nieuwleusen-Wilsum 5-1
Zwolsche Boys-Lemele 5-0

Zaterdag 7 september
Wilsum-Zwolsche Boys 2-4
Lemele-Nieuwleusen 1-1

Zaterdag 14 september
Wilsum-Lemele 4-0
Zwolsche Boys-Nieuwleusen 4-1

Zwolsche Boys poulewinnaar en bekert verder.

 

Groep 3

Poule 1: Hector, Juventa’12, SDOL en De Tukkers.

Zondag 1 september
Hector-Juventa’12 1-6
SDOL-De Tukkers 0-7

Zondag 8 september
De Tukkers-Hector 7-0
Juventa’12-SDOL 3-0

Zondag 15 september
Hector-SDOL 0-1
De Tukkers-Juventa’12 3-0

De Tukkers poulewinnaar en bekert verder.

 

Poule 5: SC Deventer, Diepenveen, Heeten en Luctor et Emergo.

Zondag 1 september
Heeten
-SC Deventer 6-1
Diepenveen-Luctor 3-1

Zondag 8 september
SC Deventer-Diepenveen 0-2
Luctor-Heeten 4-5

Zondag 15 september
SC Deventer-Luctor 1-0
Diepenveen-Heeten 1-2

Heeten poulewinnaar en bekert verder.

 

Poule 7: Hoonhorst, MVV’29, Overwetering en Sportlust Vroomshoop.

Zondag 1 september
MVV’29-Hoonhorst 2-1
Overwetering-Sportlust Vroomshoop 3-3

Zondag 8 september
Hoonhorst-Overwetering 0-6
Sportlust Vroomshoop-MVV’29 2-5 (woe 11 sept, 20u)

Zondag 15 september
Sportlust Vroomshoop-Hoonhorst 3-4
MVV’29-Overwetering 1-4

Overwetering poulewinnaar en bekert verder.

 

Poule 27: Borne, Helios, SC Markelo en Nieuw-Heeten.

Zondag 1 september
Borne-SC Markelo 3-2
Nieuw Heeten-Helios 2-8

Zondag 8 september
SC Markelo-Nieuw Heeten 1-0
Helios-Borne 5-0 (di 10 sept, 20u)

Zondag 15 september
Borne-Nieuw Heeten 3-0
Helios-SC Markelo 5-1

Helios poulewinnaar en bekert verder.

 

Poule 38: SC Balkbrug, Langeveen, SV Vasse en Vilsteren.

Zondag 1 september
Balkbrug-Langeveen 0-3
Vilsteren-Vasse 0-2

Zondag 8 september 
Vasse-Balkbrug 4-1
Langeveen-Vilsteren 2-0

Zondag 15 september
Langeveen-Vasse 0-1
Vilsteren-Balkbrug 3-3

Vasse poulewinnaar en bekert verder.

 

Poule 39: Almelo, IJsselstreek, Mariënheem en Zenderen Vooruit.

Zondag 1 september
Almelo-Zenderen Vooruit 3-3
Mariënheem-IJsselstreek 3-2

Zondag 8 september
IJsselstreek-Almelo 1-4
Zenderen Vooruit-Mariënheem 1-3

Mariënheem-Almelo 3-8
Zenderen Vooruit-IJsselstreek 1-3

Almelo poulewinnaar en bekert verder.

 

Poule 50: Broekland, Manderveen, Vosta en SC Wesepe.

Zondag 1 september
Wesepe
-Manderveen 6-1
Broekland-Vosta 3-3

Zondag 8 september
Vosta-Wesepe 1-2
Manderveen-Broekland 0-2

Zondag 15 september
Broekland
Wesepe 1-0
Manderveen-Vosta 2-3

Broekland poulewinnaar en bekert verder.

 

Poule 55: Enter, GSV’63, SV Raalte en Sallandia.

Zondag 1 september
Sallandia-Enter 0-3
GSV’63-Raalte 2-0 (di 3 sept)

Zondag 8 september
Raalte
-Sallandia 3-3
Enter-GSV’63 5-1

Zondag 15 september
GSV’63-Sallandia 9-1
Enter-Raalte 4-0

Enter poulewinnaar en bekert verder.

 

Poule 56: Bornerbroek, De Gazelle, Go Ahead en Haarle.

Zondag 1 september
De Gazelle-Bornerbroek 5-0
Go Ahead-Haarle 0-6

Zondag 8 september
Haarle
-De Gazelle 3-0
Bornerbroek-Go Ahead 5-3

Haarle-Bornerbroek (di 17 sept, 20u)
De Gazelle-Go Ahead 10-0 (zo 15 sept, 14u)

 

In bovenstaande poules gaan alleen de poule-winnaars door naar de 1e knock-out ronde.

Het bericht Bekerprogramma poulefase 3e-klasse en lager (15 sept) verscheen eerst op SallandVoetbal.nl.

Sportnieuws uit de regio Salland

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie