De tentoonstelling ‘A Bridge Too Far, Hollywood in Deventer’ in Museum De Waag is bijna afgelopen. Op donderdag 8 oktober en donderdag 5 november zijn de laatste twee VIP-avonden te bezoeken. Bezoekers kunnen tussen 16.00 en 20.00 uur gratis het museum en de tentoonstelling nog één keer bezoeken.
Deventer stond in 1976 volop in de schijnwerpers tijdens de opnames van ‘A Bridge Too Far’. De grootschalige filmproductie over Operatie Market Garden bracht bekende acteurs als Sean Connery, Michael Caine, Robert Redford en Anthony Hopkins naar de stad.
Tijdens de VIP-avonden worden bezoekers ontvangen over een rode loper en is er muziek uit de film en de jaren 70 te horen. Bezoekers krijgen bij binnenkomst een VIP-badge met keycord en na afloop een zakje popcorn.
De avond van 5 november is de laatste VIP-avond van de tentoonstelling.
Nieuwe tentoonstelling
Vanaf zaterdag 21 november 2026 is de opvolger van de tentoonstelling te zien: ‘Fantastisch Deventer’. Deze tentoonstelling brengt oude en nieuwe aanzichten van Deventer en het buitengebied samen. Er zijn romantische, impressionistische en hedendaagse werken te zien. Hier worden ook nieuwe aanwinsten van het museum voor het eerst tentoongesteld.