121ste episode Sunday4pm

Leestijd: < 1 minuut


Op zondag 26 mei is tussen 16:00-19:00 uur (in de herhaling van 20:00-23:00 uur) de 121ste episode van Sunday4pm op Airplayradio te horen. In deze uitzending zal zoals elke week het laatste sportnieuws te horen zijn uit de gemeente Olst-Wijhe. Het reguliere voetbal en handbalseizoen is afgelopen maar er is nog wel een wedstrijd om de beker waar we over gaan nabeschouwen. In het 1ste uur is rond 16:15 uur Wilco Roetert-Steenbruggen te gast in de studio. Hij verteld over de aankomende Zwemvierdaagse. Ook praten we met hem over de toekomst van het zwembad in Wijhe. Door bezuinigingen is het voortbestaan van het zwembad in de huidige vorm niet zeker. In het tweede uur is er aandacht voor darten. Zondag (26 mei) is vanaf 13.00 uur het Open Dart Toernooi in de Longhorn in Wijhe. Het laatste nieuws over dit toernooi is uiteraard te volgen in ons programma. We schakelen (onder voorbehoud) ook nog even over naar het Proathuus om de laatste ontwikkelingen live te volgen. In het 3de en laatste uur gaan we rond 18:45 uur nabeschouwen met Aldo Nijboer over de halve finale van de district beker tussen CVO en Overwetering.

Heeft u zelf nog sportnieuws dat u onder de aandacht gebracht wil hebben? Dan kunt u dat mailen naar sport@salland1.nl of als u Twitter heeft een berichtje sturen naar @sunday4pmsport of berichtje achterlaten op facebook.com/Sunday4pmsport of bellen tijdens de uitzending naar de studio via 0570-521054.

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer